#DAIĻRUNĀŠANA

   Dienas ir palikušas gaišākas un ilgākas, tālumā var redzēt koku zaros pumpurus, un varbūt sasmaržot pirmās izdīgušās puķes, nerunājot par putnu čivināšanu. Skats aiz deļiem un logiem izskatās lielisks, bet vienīgais, ko mēs sasmaržojam ir svins no ieročiem un ķērcošus zombijus. Joprojām mēs zaudējam cilvēkus, joprojām mēs atrodam jaunus cilvēkus, joprojām mēs cīnamies un pilnveidojam bāzi.


#PAPILDINĀŠANAS UN RUST

   Kādu laiku atpakaļ (~1mēnesis) projekts uzņēma apgriezienus un paplašināja savu sastāvu ar @hugurris, kurš spēja dot savādāku redzējumu un idejas, kas noderēja projektam. Tam visam klāt nāca privātais RUST serveris, kas straujiem soļiem uzņēma apgriezienus, un cilvēki to bija iecienījuši, bet dažkārt dažādi apstākļi un lēmumi var mainīt visu. Regulāri dos uzbrukumi lika nomainīt pakalpojumu sniedzēju, jo nespēja nodrošināt pienācīgu kvalitāti. Un iepriekš mainītais mods nepavisam negāja pie sirds apmeklētājiem, tādējādi zaudējot gandrīz visu apmeklējumu, tāpēc RUST serveris tiek iefrīzots, pārbuves procesā. 


#STAYALIVE Killing Floor 2

   Skats uz "Paliec Dzīves" nemaz nav tik bēdīgs kā liktos, jo verot durvis ciet uz vienu lietu mēs veram vaļā uz citu lietu. Oficiāli palaiž vaļā KF2 serveri. Serveris, kas var uzņemt 6 spēlētāju loku un piedāvāt pienācīgu zombiju apšaudi. Pati stuktūra ir uz orģinālās bāzes, grūtības pakāpe - normal un papildus tam ir endless mode. 

   Vai Tu spēsi palikt dzīvs? Apdomā to divreiz, jo nav nemaz tik viegli kā liktos, jo ar katru 5 wave bonusā būs zeddu BOSi (Clot, Crawler, Bloat, Gorefast, Husk, Stalker, Siren, Scrake, Fleshpound, Patriarch). Vienmēr esam bijuši par klasiskumu, tāpēc uz šo brīdi ir pieejamas visas orģinālas mapes, bet laika gaitā mapju saraksts papildināsies ar citu autoru veidotām mapēm un turpinot tradīcīju varbūt arī būs sava kf2 mape.

Visas idejas, bugus, grēksūdzes, padomus, ziņojam @hugurrisvai arī https://stayalive.lv/contacts


#STAYALIVE CSGO

   Skatoties uz monitoru droši vien liekas, ka neviens nav spējis palikt dzīvs un GOTV ieraksta pats sevi, un serverī lido tuksneša putekļi. Laba ideja jaunai mapei (par tuksneša putekļiem), bet sākumā ir jāpabeidz iesākta mape, kurai drīz iznāks gala versija. Par šīm 54 dienām ir veiktas neskaitāmas izmaiņas ar kuram var iepazīties https://stayalive.lv/community/topic/9/zm-atjauninajumi un par šo nelielo laiku ir iespējams spēlēt tādas stayalive mapēs kā zm_office_stayalive un zm_stayalive(beta stadijā). Apmeklējums varētu būt labāks, bet pie tā mēs strādājam, serveris netiks aizvērts. Joprojām meklēsim labākos risinājumus, joprojām pilnveidosim serveri.


#STAYALIVE LAPA

   Ja runājam par lapu tad varētu likties, ka nekādi atjauninājumi nemaz nav, jo nekādu informāciju nav iespējams redzēt, bet tā nav, lapa tiek atjaunota regulāri un ne vienmēr tie labojumi ir vizuāli redzami, vairāk drošības un funkcionalitātes ziņā. Par šo laiku esam izmainījuši noteikumu politiku, ieviesta GOTV sistēma - https://stayalive.lv/servers/zombie/demo, pilnveidota "SERVERI" sadaļa - https://stayalive.lv/servers un citas sadaļas, piemēram, rakstu un video, kur jau ir pieejamas konkrētas kategorijas. Un tas nav viss. Turpmāk, centīsiem ziņot arī par lapas izmaiņām.


#EJOT UZ BEIGĀM

   Rust serverī būs iespējams spēlēt vēl vismaz vienu nedēļu, pirms pārbuves procesa. Visa nepieciešamā informācija saistība ar KF2 tiks atjauninātā tūvākajās dienās.

 

STA GAMING COMMUNITY,

PEACE