StayAlive vēsture

Ir pagājis vairāk nekā viens gads un tā diena ir situsi, kad atgriežam atpakaļ StayAlive jeb "Paliec Dzīvs". Iepriekšējā laika posmā spējām piepildīt pilnu serveri un mājaslapā bija aktivitāte, varējām sasniegt vairāk, bet laika gaitā serveris tika iesaldēts, zaudēti faili un iestājas klusums. StayAlive spēja palikt dzīvs vairāk kā vienu gadu.


StayAlive atgriešanās

StayAlive atgriezās, jo vēlējāmies atgriezt to, kas nebija iepriekš redzēts Latvijā un ārpus Latvijas. Pieturamies pie iepriekšējām lietām un atgriežam atpakaļ iepriekšējo mājas lapas dizainu, papildinot ar nepieciešamām lietām un mainot stilu, izkārtojumu. StayAlive nevarētu būt tas, kas iepriekš, ja nebūtu zombiju serveris, tāpēc mēs to atgriezām atpakaļ.


StayAlive mājaslapa

Mājas lapa ir izveidota parocīga un viegli pieejama, kur ir iespējams uzzināt aktuālās ziņas saistībā ar StayAlive, gan arī veidojot savu saturu, piemēram, veidojot rakstus, daloties ar video. Papildus tam ir izveidots forums - 3 kategorijās;

1. GALVENĀ - Visa aktuālā informācija un diskusijas ap StayAlive.

2. SERVERIS - Visa aktuālā informācija un diskusijas ap StayAlive serveri.

3. CITS - Lietas, kas pārsvarā nav saistītas ap StayAlive, piemēram, sports, izklaide. Kategorija, kur StayAlive lietotājs var veidot savu saturu pēc saviem uzskatiem, ievērojot noteikumus.

Visas idejas un atrastās kļūdas, nepilnības ziņojam - @chaot1xvai arī https://stayalive.lv/contacts


StayAlive serveris

StayAlive pirmais serveris ir zombiju, tāpat kā iepriekš tikai šoreiz ir papildinājumi.

Serverim ir diva veida līmeņu sistēmas;

1. Parastais - iespējams atklāt tādas lietas kā extra itemus, ieročus, zombiju & cilvēku klases. Maksimālais līmenis pašlaik ir 20.

2. RPG - vecais labais RPG, kur ir iespējams uzlabot savu cilvēku, piemēram, lielāks ātrums, vairāk lodes ieročiem, ātrāk var pārlādēt ieročus un citas iespējas. Uzlabojumiem ir vairāk līmeņi(ne vairāk kā 5 līmeņi). Visu nepieciešamo informāciju var iegūt rakstot "rpg".

Pašlaik ir 9 zombiju klases, sākot ar klasisko zombiju, kuram nav papildus spējas, beidzot ar "Psyh". Katram nākošajam zombijam ir sava spēja.

Pašlaik ir 7 cilvēku klases, sākot ar klasisko cilvēku, kuram nav papildus spējas, beidzot ar "STA Masters", kuram ir spēja - lielāks ātrums. Katram nākošajai cilvēku klasei mainās ierocis un gravitācija.

Lai spēle būtu interesantāka tad ir vairākas mutācijas, piemēram;

1. Swarm mutācija, kur ir nepieciešams nevis inficēt cilvēkus, bet nogalināt.

2. Plague mutācija, kur ir gan "survivors", gan "nemesis"

3. Sniper mutācija, kur ir viens izdzīvojušais ar skautu. Un citas mutācijas!

Visas idejas, kļudas ziņojam - @Maevai arī https://stayalive.lv/contacts


StayAlive noteikumu politika (būs izmaiņas)

Uz doto brīdi noteikumi ir tādi paši kā iepriekš, bet mēs gribam mainīt mūsu noteikumu politiku, ļaujot lietotājiem būt vairāk brīviem. Nē, tas nenozīmē, ka varēs likt pornogrāfiskus materiālus, bet vairāk uz vārdu brīvību. Ar noteikumiem var iepazīties - https://stayalive.lv/rules

Visas noteikumu izmaiņas būs redzamas paziņojumos!


Ar ko StayAlive atšķiras no citiem?

Viens no populākajiem jautājumiem, kas tiek uzdots projektos. Mēs varam dot nelielu ieskatu ar ko mēs atšķiramies no citiem.

1. Vienīgais Zombiju serveris ar RPG!

2. Nav un nebūs iespējams nopirkt vipus, adminu! StayAlive nedala spēlētājus, katram būs iespējams iegūt tādas lietas, kā citiem. (tikai uz csgo)

3. StayAlive neizmanto IP Board!

4. Katru mēnesi zombiju serverim tiks veidoti balansa atjauninājumi, kur tiks veiktas izmaiņas servera konfigurācijā un ne tikai!

5. Regulāri mājaslapas atjauninājumi!

6. StayAlive savas un labotas mapes! Ik pa laikam spēlētājiem būs iespējams spēlēt StayAlives mapēs, piemēram, spēlētājiem pašlaik ir pieejama mape - zm_office_stayalive_beta4, kura nav pabeigta un var ziņot par nepilnībām, bugiem - @Mae(wannabe mapju eksperts)

Mapes ieskats - https://i.ibb.co/Yh1qm2y/20190219175230-1.jpg


StayAlive komanda

StayAlive īpašnieki nav mainījušies - @chaot1xun @Maebet sastāvs nesastāv tikai no īpašniekiem, bet arī no moderatoriem, servera adminiem, banteam, tāpēc komanda tiek vēl veidota un tā var mainīties!


Pāris lietas, kas var mainīties, parādīties tuvākajā laikā

1. Noteikumu politika!

2. GOTV pieejamība ikvienam!

3. Loterijas!

 

STA GAMING COMMUNITY,

CHEERS