ASW @ Sveicinās

asw - Jun 8, 2016 - 23:52
  • Page 1 of 1
  • 1

4 replies

Labsvakars stayalive lietotājiem.  Jau biju domājis uzrakstīt par sevi jau pa dienu, bet nu laika nebija, tāpēc to daru tikai tagad. wink
  Sāksim ar to, ka mani sauc Reinis, esmu jau 19 gadus vecs/jauns, kā nu kuram un tikko esmu pabeidzis vidusskolu. Vispār pabeidzot vidusskolu, esmu sapratis to, ka šie gadi nebija veltīgi skolā nosēdēti un galve lieki netika lauzīta, jo kaut kādas zināšanas dabūt var. Sākoties vasaras sezonai nonāku arī pie darba meklēšanas un lūk, šeit arī parādas šis zināšanas, kuras esi ieguvis 12 gadu laikā, jo bez vidējas izglītības sakarību darbu, kur var pelnīt atbildoši Latvijā atrast ir grūti nu ja nav kāda pazīšanas ar kompānijas/uzņēmuma vadītāju.

Bet nu ko tur daudz. Patīk nodarboties ar sportu, esmu fiziski spēcīgs jaunietis(cik nu vairs jaunietis), kuram (nemelošu) interesē tusiņi, ballītes un vienkārša pasēdēšana ar daugiem, bet piedzerties tā, ka neko nesaproti, nav manā stilā. Jau 12 klases sākumā noliku sev priekšrocību, kur došos mācīties - lūk tāpēc visu gadu cītīgi trenējos, lai tiktu policijas koledžā, bet nekāda ceļu policisti, jo tur ir tā - ja labāk nokārto fiziskos pārbaudījumus, jo labākā vietā vari tikt, pat ir iespēja tik uz kādā no vienībām, ja vien rezultāti ir atbilstoši tam. Protams, jāmācas tas pats, bet papildus treniņi.

Protams, šeit neesmu nācis, lai spēlētu kādu spēli, jo nu tas laiks ir pagājis, bet nu pa retai reizei varu ieiet uzšaut veco 1.6 vai arī cs:go, bet galu galā, vasara nav tas laiks, lai visu dienu pavadītu laiku pie datora un nobumbulējot visu dienu istabā. Bet protams, ja ir kāda diena, kad laikapstākļi nav spīdoši, es labāk pasēžu siltā istabiņā. laugh

Domāju, ka īsumā esmu istāstījis par sevi. Atvainojies ja ir kāda kļūda teksā(noteikti ka ir), bet nu tas dēl noguruma.

ar cieņu Reinis.

0

Sveiks, veiksmi tikt polocijas koledžā. 

1

Sveicināts, esam jau pazīstami no 1.6 laikiem. Liela cilvēku daļa saka to, ka ceļa policists ir slikts darbs, bet nu katrs darbs ir labs. Jā, labāk centies izspiesties un tikt tālāk par ceļa policistu, veiksmi!

2

Sveiks asw!

0

https://s1.postimg.org/kxnufkexr/wadwadadawd.png

Sveicināts un laipni lūgts mūsu komūnā. 

darbs ārzemēs

0
  • Page 1 of 1
  • 1

Users online

Reload