Counter-Strike: GO modu veidi

Counter-Strike: GO modu veidi

CSGO modu veidi un to īss skaidrojumi:


 1. DE (bumbas detonatoru noņemšana) - Terroristi "uzplanto" bumbu un Counter-Terrorist ir steidzīgi jānoņem bumbas detonators, kā arī jālikvidē ikviens Terrorists.
   
 2. CS (ķīlnieku glābšana) - Orģināls Counter-Strike spēles režīms. Terroristi ir sagrābuši ķīlniekus, un Counter-Terrorist ir jāizglāb ķīlnieki no Terroristu nagiem.
   
 3. AR (Arsenāls) & GG (Ieroču spēle) - Balstīts uz "GunGame" spēles režīmā. Roundu sākumā tiek iedots šaujamierocis, un pēc iespējas vairāk jācenšas nošaut spēlētājus, līdz tu tiec pēdējam ierocim.
   
 4. DM (skilu uzlabošana) & AIM (šaušanu prasmju trenēšana) & AWP (snaiperu prasmju trenēšana) & AM (1v1 arēna) & KA (nažu arēna)  - Spēles režīmas, kurā ir iespējams trenēt savu ātrumu, reakciju, un šaušanas & duršanas "skillu".
   
 5. MG (ātrās spēles) - Spēļu režīms, kur ir iespēja pierādīt savas prasmes kz, dr, reakcijas ātrumu, u.tml. Ļoti interesants un patīkams mods, kuru iesaku izmēģināt.
   
 6. JB (ieslodzītāju pārvaldīšana cietumā) - Tiek dota iespēja komandēt  ieslodzītājus cietumā, likt izpildīt daudz dažādu uzdevumu, reakciju pārbaudīšana, etc.
   
 7. HE (granātu arēna) - Interesants spēles režīms, kurā tev ar granātu ir jāuzspridzinat pēc iespējas vairāk spēlētāju.
   
 8. ZM (zombiju & izdzīvotāju pasaule) - Viens ideāls piemērs ir te pat, mūsu @zm.stayalive.lv serveris. Pēc iespējas vairāk tev ir jānoturas dzīvām bez nekādas inficēšanās, un jānošauj visi nelabie monstri.
   
 9. ZE (mukšana no zombijem) - Jūs esat vairāki palikuši dzīvi un pēc iespējas ātrāk jābēg, jānokļūst gala punktā, lai iesēstos un aizlidotu prom no nelabās zemes.
   
 10. DR (nāves skrējiens) & KZ (hop-hop, lecam pāri) & BHOP (lec un tik lec) - Savu lekšanas prasmju pārbaudīšanas & uzlabošanas vieta, daudz dažādu grūtības līmeņi, no kuriem gan jāizvairas, jāignorē, jāpārlec un u.tml.
   
 11. SURF (slīdēšanas stils) - Savu prasmju pielietošana slīdēšanā un tālekšanā.
   
 12. HNS (slēpies un meklē jeb ķerenes) - Vai nu ķersi, vai muksi. Viena komanda slēpjas un mūk, bet otra meklē un ķer rokā sliktos puišus.

Rakstu sagatavoja: groznyjs

Continue to read
Visu iecienītā Counter-Strike: GO spēle

Visu iecienītā Counter-Strike: GO spēle

Kas ir Counter-Strike: GO? Ļauj man tev pastāstīt:


Counter-Strike: GO (CS:GO) ir pirmās personas šaujamspēle(FPS), ko izstrādāja kompānija "Valve Software". Par šās spēles kodolu kļuva Counter-Strike: Source franšīze, kura tika izdota 2004. gada 1. novembrī.

Atstājot klasisku saturu, pārveidojot klasiskās mapes, izveidojot vairākas jaunas mapes. "Character" pārtaisīts izskats un spēles režīmi.


- Spēļu režīmi, un to skaidrojums:

Klasiskais "Competitive"

 • Klasiskais spēļu režīms, kas padarija Counter-Strike franšīzi slavenu

Klasiskais "Casual"

 • "Casual" spēles režīmā, tu saņem automātiski bruņas, bumbas atmūķešanas kitu un iegūsti bonusus par nošautajiem spēlētājiem, tas ir attiecīgs XP tavam līmenim.

"Demolition"

 • "Demolition" spēles režīmā, spēlētājs uzbrūk un aizsargā "bomsite" jeb "plant", kur ir izveidota ātri izspēlējam mape. Spēlētājam tiek automātiski iedots starta šaujamierocis.

"Arms Race"

 • "Arms Race" ir "gun-progression" spēles režīms, kur tūlītēja atdzīvošanās un kaudzēm cīņas par labāko spēlētāja titulu. Spēlētājam tiek automātiski iedot šaujamierocis. Ar katru ieskaitīto "killu" spēlētājiem tiek iedots labāks ierocis.

- Counter-Strike franšīzes vēsture:

 • 1999. gadā tika izlaista modifikācija priekš Half-Life. Counter-Strike progresēja no betas līdz pilnai versijai. Klasisks spēles režīms, kas sakombinējas ar "competitive" šaušanu un atvēlētu kopienu, vairāk nekā jau 10 gadus.
 • Counter-Strike: 1.6, Source, un Global Offensive - Bija balstīts uz spēlētaja šaušanas prasmi. Katra komanda, no savas valsts pierādijā, ka ir vieni no labākajiem Counter-Strike spēlmaņiem. Viens ar otru sacenšoties, parādot savas kārtis un stratēģijas/ prasmes reģionālajos un internacionālos turnīros.
 • Profesionālie Counter-Strike spēlētāji ir tikuši par leģendāriem spēlētājiem, internacionālos spēļu gaisotnē.

Rakstu sagatavoja: groznyjs

Continue to read
Discords, un to spējas

Discords, un to spējas

Discord - ir BEZMAKSAS balss un teksta, čata programma. Izstrādāta/ izveidota priekš spēļu spēlētājiem un tiem, kuriem ir svarīga sarunu kvalitāte un katrs fps spēlē.


- Discord iespējas, kvalitātes garša:

 • Nekad nebūs jamaksā(ja nu vienīgi vēlies bonus), lai čatotu, sarunātos īpaši labā kvalitātē,
 • Drošības pakāpe ideāla, DDoS aizsardzība, tava IP addreses aizklāšana,
 • Ātra/ Unikāla mobīlā telefona(IOS/Android) aplikācija,
 • Dalieties programmā ar jebko gan datorā, gan mobilajā aplikācijā(bildes/ video/ linki/ gif/ u.tml),
 • Nesamazina tavu FPS(frames per second) spēlējot spēlēs, kamēr ar draugiem komunicējiet, salīdzinājumā ar skype, ts3 un vetrillo,
 • Saruna kvalitāte ir viena no izcilākajām sarunu/ čatu programmām, izstrādāta ar viena no jaunākajām tehnikām, pārspējot pat savus konkurentus, skype/ ts3/ vetrillo un pārejos,
 • Patīkams iekš spēles overlays.

Lai sāktu lietot un izbaudīt visas priekšrocības ko sniedz discord, tev tas prasīs tikai 10 sekundes, bez nekādiem draiveriem, vai dīvainām konfigurācijām.

Lejuplādēt - Discord
StayAlive Discord serveris


Rakstu sagatavoja: groznyjs

Continue to read
 • Page 1 of 1
 • 1

Server monitors

Reload
default
go.stayalive.lv ... 0 / 0
default
Join ... 0 /

Poll

Kādu serveri, Tavuprāt, vajadzētu?

 • 17% CSDM ir ok
 • 17% PUB
 • 33% DD2
 • 33% DeathRun
 • 0% Cits variants (pm galvenajiem)

Users online

Reload