Raksti

Videospēles Dead Matter

Dead Matter

Īstena 'Sandbox' izdzīvošana


Izstrādātāju mērķis ir izveidot pirmo īsto zombiju izdzīvošanas spēli, liekot uzsvaru uz to, lai padarītu spēli par labu spēli, piešķirot mūsu spēlētājiem - izdzīvošanai nepieciešamos instrumentus.


Rakņāties


Atkritumu savākšana ir veids, kā jūs sākotnēji savācat resursus, lai virzītos uz priekšu. Tavu roku ir piespiedis sabiedrības pagrimums, un tev kaut kā jāēd.

Saskare ar 'Dead Matter' var būt bīstama, īpaši ar agrīnu spēli. Pasaulē, kas pilna ar automašīnu signāliem, inficētajiem un citiem izdzīvojušajiem.


Mobilizēt


Karte ir masīva, un ir ļoti daudz smagu priekšmetu, kas jātransportē. Laba transporta atrašana ir biļete uz izdzīvošanu. Mūsu transportlīdzekļa sistēma ir izveidota tā, lai nodrošinātu, ka vienmēr būs transportlīdzekļi, kuri jāizmanto.

Ja nevarat atrast transportlīdzekli, varbūt ir kāds spēlētājs vai AI, kas vēlas veikt darījumu.

Spēkratiem ir liela nozīme 'Dead Matter', un mūsu mērķis ir pārtraukt vienlīdzību starp izdzīvošanas spēlēm un staigāšanas simulatoriem.


Patvērums


Jebkura ēka iekš 'Dead Matter' var kļūt par jūsu drošības namu, ja vien jūs varat to aizsargāt.. Uzlieciet metāla sienu priekšā logiem, lai bloķētu zombiju un spēlētāja redzamību.

Seifi nodrošina piekļuvi dažādiem ēdiena gatavošanas instrumentiem, amatnieku soliem, gultām.

Vai tev nepatīk pārņemt ēku? Jums ir iespēja kopā ar draugiem ierīkot nometni mežā.


'Thrive'


Tev ir drošs patvērums, kurā audzē pārtiku. Tev ir braucamais, kas ātri pārvietojas pa mapi, un tu esi pašpietiekams izdzīvotājs. Kad būsi nodibinājies postapokaliptiskā Alberta pasaulē, tu iekļūsi mūsu beigu spēlē, un darāmā vēl ir daudz. Mēs esam ieviesuši procedūru ģenerēšanas sistēmu mūsu bunkuriem, kas ļauj jums nokļūt Alberta noslēpumainajā pavēderē. Nekādi divi reidi nekad nebūs vienādi, jo bunkuru izkārtojumi ir sasieti ar 'server seeds'.

Sacensties vai sadarboties ar citiem izdzīvojušajiem, lai atgūtu retos zvejas rīkus vai strādātu, lai atklātu reģionā esošo noslēpumu.

Sīkāku aprakstu par spēli varat lasīt šeit

 

 

 

Turpināt lasīt
Videospēles Dabas bērni

Dabas bērni

» Izdzīvošanas spēle Rust, kas tā par spēli?


Rust ir izdzīvošanas spēlē, kura Tev tiešām neliksies garlaicīga un vēl pie pāris simts nospēlētām stundām, Tev viņa aizraus! Spēļu izstrādātāji ir tie paši, kas izveidoja Garry’s mod. Izstrādātāji guva ideju un iedvesmu izveidot šo spēli, no šīm franšīzēm: Minecraft, DayZ un Stalker.

Ja Tu esi asinskārs un vēlies izdzīvot/būt viens no labākajiem, tad šī spēle ir domāta Tev!

» Vai tas nav vienreizēji?


Tu pamodies pliks, savā somā atrodot tikai vienu vienīgu akmeni un lāpu! Sāc explorot lielo platības salu, sist koku/akmeni, lai uzbūvētu savu izdzīvošanas māju, lai neviens nevarētu Tev viņu atņemt. Nu jau ar laiku sāc iemācīties taisīt ieročus, un daudz ko citu, bet vispirms Tev jāatrod “blueprinti”, kurus Tu varu atrast kāda no stacijām.

Tev jebkurš var uzbrukt – vilks, lācis, meža cūka vai kāds no tavas rases cilvēkiem, kuram vajag Tavu bagātību! Bet uzmanies, Tu vari nosalt, ūdens tilpnēs noslīkt, nomirt badā.

» IGN video apskats


//www.youtube.com/embed/TOnx47sRgL8

» Sistēmas prasības:


Minimālās prasības:

  • CPU: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 vai labāks
  • GPU: GTX 670 2GB / AMD R9 280 labāka
  • RAM: 8GB

Ieteicamās prasības:

  • CPU: Intel Core i7-4690K / AMD Ryzen 5 1600
  • GPU: GTX 980 / AMD R9 Fury
  • RAM: 16GB

Pieminēšu to, ka stabilu fps nevienmēr dabūsi uz minimālajiem dzelžiem, izstrādātāji ir aizmirsuši par spēles optimizāciju.

» Šo spēli vari iegādāties:


  1. Steam Store [29,99€]
  2. G2A [29,22€]
  3. Instant-gaming - viss labākais variants, ja vēlies ieekonomēt naudu. [27,14€]
  4. Kinguin [30,00€]
Turpināt lasīt

Pieslēgušies lietotāji Pārlādēt